O společnosti

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, pracující se špičkovou technologií a vstupními materiály na prvotřídní úrovni. Hlavním programem je výroba a následný prodej plastových, hliníkových a dřevěných výplní stavebních otvorů (okna, dveře, výlohy, garážová vrata atd.), doplněných veškerým možným příslušenstvím (žaluzie,parapety vnitřní a vnější,sítě proti hmyzu apod.). Jsme výrobce plastových oken certifikovaný k výrobě dle směrnic EU. Uvědomujeme si také, že samotným prodejem pro nás nic nekončí, nýbrž začíná, a proto ke všem výrobkům nabízíme odbornou demontáž stávajících výplní otvorů, montáž a zednické zapravení nových výrobků.. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis.

Naše firma staví svůj další rozvoj na těchto jednoduchých, ale účinných zásadách:

  • nejlepší reklamou jsou reference od našich spokojených zákazníků
  • vyhotovení kvalitní cenové nabídky v nejkratším možném termínu
  • dodání plastových výrobků do 3-4 týdnů, v krajních případech do 10 dnů
  • kvalitní dílenské zpracování a odborná montáž zaručují Vaši spokojenost
  • optimalizací vnitřních nákladů firmy jsme schopni Vám nabídnou velmi zajímavé ceny, aniž by to uškodilo kvalitě námi nabízených služeb a výrobků.

V případě dotazů ohledně nabízených produktů se neváhejte obrátit na níže uvedené telefonní číslo, nebo (volíte-li raději osobní kontakt) Vás rádi přivítáme v sídle společnosti, kde si můžete tyto výrobky prohlédnout. Poradenství při řešení problému, zaměření a vyhotovení cenové nabídky je nezávazné a bezplatné.

Kontaktujte nás

Gerappa, s.r.o.

Sokolská 33

56204 Ústí nad Orlicí - Kerhartice

E info@gerappa.cz

Bezplatná linka 800 888 288